Uroczyste podsumowanie "Sienkiewiczowskiej Lekturiady"

Ilustracja do artykułu 640x0.jpg

27 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Projektu Edukacyjnego „Sienkiewiczowska Lekturiada” . Wydarzenie wpisane jest do kalendarza obchodów 480. rocznicy nadania praw miejskich Grajewu.

 „Sienkiewiczowska Lekturiada” to szereg wydarzeń, konkursów oraz wystaw odbywających się w szkole w ciągu ostatnich miesięcy. W przedsięwzięciu udział wzięły również szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z terenu powiatu grajewskiego oraz zaprzyjaźnione z grajewską czwórką szkoły z całej Polski. Podczas uroczystości podsumowującej projekt nagrodzeni zostali uczniowie – uczestnicy konkursów, wręczono także okolicznościowe podziękowania. Zgromadzeni na sali gimnastycznej goście obejrzeli scenki nawiązujące do dzieł Henryka Sienkiewicza w wykonaniu uczniów. W uroczystości udział wzięła Beata Skwarek  dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej.

Koordynatorkami i realizatorkami projektu są: Halina Muryjas-Rząsa, Lilla Pietrzykowska, Urszula Krystyna Bołonkowska i Sabina Łempicka. Przedsięwzięcie odbyło się pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego.

Aktualności

Powrót na początek strony