KOMUNIKAT

UWAGA!


Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Premiera RP Mateusza Morawieckiego od 12 marca do 25 marca 2020 r. zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych a także opiekuńcze w żłobkach na terenie całego kraju.

W Grajewie do 25 marca 2020 r. zawieszają swoją działalność Grajewskie Centrum Kultury (w tym kino, Grajewska Izba Historyczna, Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (w tym basen), Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Integracji Społecznej, Klub Seniora oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Pomocna Dłoń”.

Z uwagi na pojawienie się i ryzyko rozprzestrzeniania się na terytorium Polski koronawirusa oraz w trosce nasze wspólne bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miasta i w jednostkach organizacyjnych Miasta Grajewo.

Podatki i inne opłaty lokalne prosimy uiszczać za pośrednictwem Internetu.
Do Państwa dyspozycji pozostajemy pod następującymi numerami telefonów:
Burmistrz Miasta Grajewo oraz pracownicy Urzędu – tel. 86 273 0 802, fax: 86 273 08 03 e-mail: sekretariat@um.grajewo.pl. Numery tel. do wszystkich wydziałów dostępne są na stronie: https://www.grajewo.pl/pl/kontakt/wydzialyipracownicy/

Ponadto informujemy, iż część spraw możliwa jest do załatwienia za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej – ePUAP (https://obywatel.gov.pl).

Apelujemy o bieżące śledzenie komunikatów oraz ostrożność i przestrzeganie zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dariusz Latarowski

Burmistrz Miasta Grajewo

Aktualności

Powrót na początek strony