Grajewskie Morsy na II zlocie w Gołdapi

Ilustracja do artykułu FB_IMG_1583074365320.jpg

29 lutego 2020r. udaliśmy się na Drugi Zlot Morsów, który połączony był z obchodami nadania praw miejskich 450 lat dla miasta Gołdapi. Nasz udział objęty był Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo.

Byliśmy jedną z większych grup na złocie. Stowarzyszenie Morsy Grajewo reprezentowało 36 osób. Wśród zaproszonych gości były 32 kluby nie tylko regionu, ale także całej  Polski. Zlot rozpoczął się przywitaniem wszystkich przybyłych gości przez organizatorów: Burmistrza Miasta Gołdap oraz i Starostę Powiatu Gołdapskiego. Każdy obecny na zlocie klub dostał pamiątkowe gadżety związane z miastem Gołdap. Następnie wszyscy -  ponad 400 osób -  braliśmy udział w gorącej rozgrzewce i zimnej kąpieli. Po wyjściu z wody na wszystkich uczestników czekał  poczęstunku. Wśród atrakcji zlotu nasza grupa Morsy Grajewo przygotowała taniec, który tańczymy zamiast rozgrzewki na każdym niedzielnym spotkaniu tzw. BELGIJKA. Przytłoczyły się  do nas inne kluby, w sumie bawiło się około 60 osób (30 par). Kolejną z atrakcji zlotu były wyścigi wrak tres, pokaz szkolenia psów obronnych, spacer na bosaka po gorących żarach gdzie również braliśmy udział. Do Grajewa wróciliśmy po godz.19.00.

W imieniu całego stowarzyszenia chcielibyśmy podziękować panu Burmistrzowi Miasta Grajewo Dariuszowi Latarowskiemu za wsparcie w wyjeździe i pomoc w naszych działaniach.  Liczymy na dalszą współpracę.

Morsy Grajewo

Aktualności

Powrót na początek strony