WARMIA II - POLONIA 3:2

W niedzielę na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie zespół rezerw grajewskiej WARMII pokonał prowadzącą w tabeli Grupy 1 Podlaskiej A Klasy POLONIĘ Raczki 3:2. Mecz był niezwykle emocjonujący i stojący na całkiem niezłym poziomie. W podstawowym składzie naszego zespołu wyszło na boisko sześciu zawodników z rocznika 2005/2006, którzy z coraz lepszym skutkiem ogrywają się w seniorskiej piłce. Prowadzenie dla podopiecznych trenera Kamila Randzio zdobył Damian Węgrzyn w 29 minucie. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali z rzutu karnego, który sędzia podyktował za zagranie ręką naszego obrońcy. Po przerwie w 52 minucie Patryk Olszyński ponownie wyprowadził grajewian na prowadzenie, ale goście znów wyrównali. W 78 minucie strzał Gieniula zaskoczył Jeglińskiego. Trzy minuty później dośrodkowanie Adriana Dobrydnio wykorzystał Łukasz Witkowski i strzałem głową zdobył zwycięskiego gola.

W następnej kolejce 5 czerwca o godzinie 15:00 nasz drugi zespół zmierzy się w Goniądzu z BIEBRZĄ.

29.05.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA II Grajewo – POLONIA Raczki 3:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Damian Węgrzyn 29’, 1:1 Michał Gieniul 39’ (rzut karny), 2:1 Patryk Olszyński 52’, 2:2 Michał Gieniul 78’, 3:2 Łukasz Witkowski 76’

WARMIA II: 1.Mysiewicz (25' 12.Jegliński) – 7.Rybsztat, 17.Olszyński, 3.Krupa, 4.Grabowski (53’ 19.Jagielski) – 13.Węgrzyn (80’ 2.Poślednik), 6.Szumowski, 10.Bukowski, 20.Witkowski, 15.Dobrydnio - 9.Nowakowski (85’ 18.Sztachelski)

REZERWA: 12.Jegliński - 18.Sztachelski, 19.Jagielski, 2.Poślednik

TRENER: Kamil Randzio

POLONIA: 1.Michałowski - 2.Grzędziński (70’ 19.Pieńkowski), 4.Świeżyński (Kpt), 6.Szylak (84’ 15.Sadowski), 7.Gieniul, 8.Burzycki, 9.Jankowski, 10.Ostaszewski (50’ 3.Górski), 11.J.Naruszewicz, 13.Stankiewicz, 17.M.Naruszewicz

REZERWA: 3.Górski, 5.J.Michałowski, 15.Sadowski, 16.Truchan. 19.Pieńkowski

TRENER: Mariusz Zalewski

Sędzia: Mateusz Dzwonkowski (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Ostaszewski, Pieńkowski, Jankowski (POLONIA)