WARMIA - WIGRY II (sobota 16:00)

plakat warmia grajewo.jpg

Ponad 7 miesięcy a dokładnie 224 dni musieli czekać kibice WARMII Grajewo, by znów obejrzeć mecz z trybuny Stadionu Miejskiego im. Witolda Terleckiego w Grajewie. Tyle czasu minęło od meczu z MKS Mielnik 3 października 2020 roku. W najbliższą sobotę 15 maja o godzinie 16:00 WARMIA na własnym boisku zmierzy się z rezerwami suwalskich WIGIER. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja od 15 maja imprezy sportowe mogą odbywać się z udziałem publiczności w liczbie maksymalnie 25% miejsc dla niej przeznaczonych. Oznacza to, że na nasz stadion będzie mogło wejść 375 osób. Do dyspozycji kibiców będzie co czwarte miejsce na trybunie. Zgodnie z rozporządzeniem trzeba zachować odległość 1,5 metra od innej osoby.

Najważniejsze jednak, że stadion znów będzie otwarty! Już dziś zapraszamy Państwa na sobotni mecz, który uświetni występ naszych cheerleader’ek WarmYa Angels.

Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad wprowadzonych dla bezpieczeństwa kibiców:

– Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

– Służby porządkowe przy wejściu na stadion będą dokonywały pomiaru temperatury osób wchodzących na mecz.

– Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.

– Prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera.

 

Zasady wstępu na mecze WARMII pozostają niezmienne:

ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny. Stałych odbiorców kart VIP prosimy o zgłaszanie się w dniu meczu od 15:00 do kasy Klubu.

Nasi najbliżsi rywale to zespół, który po 25 rozegranych meczach zgromadził 20 punktów i zajmuje odległe piętnaste miejsce w tabeli. W miniony weekend suwalczanie zremisowali u siebie z CRESOVIĄ Siemiatycze 1:1. Jesienią w Suwałkach wygrała WARMIA 3:0, choć w tym meczu rezerwy dostały spore wsparcie z pierwszej drużyny drugoligowca. W sobotę pierwszy skład WIGIER gra w Katowicach z GKS, więc zapewne w Grajewie zagrają rezerwowi, choć nie można wykluczyć w meczu udziału zawodników z pierwszego zespołu. Dla przykładu w meczu z CRESOVIĄ wystąpiło czterech piłkarzy, którzy w tym sezonie zagrało w II lidze: Balawajder, Suski, Kozłowski i Gużewski.

W naszym zespole po porażce z HETMANEM nastroje nie są najweselsze. Zwłaszcza, że wciąż borykamy się z problemami kadrowymi. Na szczęście po sobotnim meczu w Białymstoku nikt nie wypadł nam za kartki. Po pauzie wraca do zespołu Tomasz Dzierzgowski. Oprócz niego wracają też nieobecni w ostatnim meczu Tuzinowski, Krupa i Koniecko. Co będzie z innymi? Dziś trudno przewidzieć. Kontuzje Śleszyńskiego, Edisona i Wójcickiego raczej nie pozwolą im szybko wrócić do gry. Jak już pisałem w ubiegłym tygodniu opuścił nasz Klub Dawid Kondratowicz, który wyjechał do Niemiec.

Początek meczu WARMIA – WIGRY II Suwałki w sobotę o 16:00.

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Aktualności

Powrót na początek strony