Powstanie projekt budowy boiska przy czwórce

Na zdj. boisko przy SP 4, fot. z arch. UM Grajewo.JPG

Miasto Grajewo poszukuje oferty na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: "Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie".

Na składanie ofert był czas do 16 listopada. Na zaproszenie odpowiedziało aż 14 firm z różnych części Polski.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę wspomnianego boiska, w skład którego wchodzą m.in.: bieżnia lekkoatletyczna okrężna 4-torowa o długości 400 m, bieżnia prosta 6-torowa o długości 130 m o nawierzchni z tartanu, boisko do gry w piłkę, rzutnia i skocznie, plac z urządzeniami do ćwiczeń rehabilitacyjnych i usprawniających dla seniorów i osób niepełnosprawnych; plac z urządzeniami przeznaczonymi i dostosowanymi do korzystania dla dzieci poruszających się na wózkach: huśtawka, karuzela; pole do gry w Boule oraz jej odmiany Boccia,; nawodnienie oraz odwodnienie boiska; oświetlenie z możliwością podziału na boisko i bieżnie oraz oczywiście ciągi komunikacyjne umożliwiające poruszanie się po obiekcie.

Zamówienie obejmować będzie wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej boiska lekkoatletycznego oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę. Na obecnym etapie trwa weryfikacja i ocena złożonych ofert. Rozstrzygnięcie postępowania tj. wybór oferty najkorzystniejszej jest planowany w przyszłym tygodniu.

Zdjęcie - boisko przy SP 4 z lotu ptaka, fot. z arch. UM Grajewo


Zobacz również: Miasto Grajewo otrzymało dofinansowanie na budowę boiska lekkoatletycznego

Aktualności

Powrót na początek strony