W SOBOTĘ UTRUDNIENIA NA GRAJEWSKICH ULICACH

      W sobotę 6 maja po raz XXIV odbędzie się w Grajewie Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Tym razem uczestnicy rywalizować będą na nowej trasie. Z tego powodu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
    Biegi dla dzieci odbędą się na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konstytucji 3 Maja.
    Natomiast w godzinach 11.50– 13.30 utrudniony będzie odcinek wyjazdu z boiska SP 4 przy ul. Konstytucji 3 Maja do ciągu pieszo – rowerowego  ulicy Ekologicznej. Ograniczony też będzie ruch na części ulicy Topolowej od skrętu ze św. Piotra. Wyłączona będzie z ruchu droga prowadząca do ogródków działkowych od Topolowej do granic działek. Dopuszczona do ruchu będzie ul. Ekologiczna. Prosimy uważać z wyjazdu z ul. 9 PSK na ul. Ekologiczną.
    Organizatorzy serdecznie proszą właścicieli garaży sąsiadujących z ul. Ekologiczną, by wyjeżdżali z pominięciem tej ulicy w godz. 12.oo – 13.30. Utrudniony też będzie przez kilkanaście minut wjazd z ulicy Targowej na Konstytucji 3 Maja. W tym czasie utrudniony też będzie wjazd na parkingi przy Muzeum Mleka Ii Pływalni.
    Wszystkie ciągi i ulice pilnować będą wyraźnie oznaczone służby, taśmy zabezpieczające oraz będą tablice informacyjne.
    Za utrudnienia Organizatorzy serdecznie przepraszają i proszą o wyrozumiałość z powodu utrudnień. Zapraszamy do kibicowania i wspierania uczestników Biegu Wilka.
                                                                                                                           Organizatorzy Biegu

 

Zobacz również: Bieg Wilka już w sobotę

Aktualności

Powrót na początek strony