Wicemistrzowie U-11

Turniej Województwa Podlaskiego gratulacje.jpg

FINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO O PUCHAR PREZESA PZPN U-1123 stycznia, w Suwałkach rozegrany został Finał wojewódzki Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U-11. W turnieju udział wzięło 8 najlepszych zespołów z województwa podlaskiego: NAREW CHOROSZCZ, POGOŃ ŁAPY, WIGRY SUWAŁKI, JUNIOR BIAŁYSTOK, HATTRICK BIAŁYSTOK, OLIMPIA ZAMBRÓW, ORZEŁ SIEMIATYCZE, ORAZ WARMIA GRAJEWO.

Turniej podzielony był na dwie grupy, z których 2 najlepsze ekipy awansowały do półfinałów, aby wyłonić najlepszą drużynę.

WYNIKI TURNIEJU:

GRUPA A

I miejsce – WIGRY SUWAŁKI 7pkt.

II miejsce – HATTRICK BIAŁYSTOK 7pkt.

III miejsce – ORZEŁ SIEMIATYCZE 3pkt.

IV miejsce – NAREW CHOROSZCZ 0pkt.

GRUPA B

I miejsce – JUNIOR BIAŁYSTOK 5pkt.

II miejsce – WARMIA GRAJEWO 5pkt.

III miejsce – OLIMPIA ZAMBRÓW 4pkt.

IV miejsce – POGOŃ ŁAPY 1pkt.

PÓŁFINAŁY:

WARMIA GRAJEWO – WIGRY SUWAŁKI (1:0)

HATTRICK BIAŁYSTOK – JUNIOR BIAŁYSTOK (2:1)

MECZ O 3 MIEJSCE:

JUNIOR BIAŁYSTOK – WIGRY SUWAŁKI (1:2)

FINAŁ:

HATTRICK BIAŁYSTOK – WARMIA GRAJEWO (2:0)

Zawodnicy reprezentujący Akademię Piłkarską WARMIA Grajewo zasługują na olbrzymie uznanie  zdobywając WICEMISTRZOSTWO województwa podlaskiego. Najlepszym bramkarzem turnieju był Zawodnik Warmii - KRYSTIAN KWIESIELEWICZ. Trenerem drużyny rocznika 2010 jest Pan Paweł Górski.

- Jestem dumny mogąc uczestniczyć w turnieju i być częścią tej drużyny, chociaż udało nam się osiągnąć super wynik, to jednak łezka po finale była w moim oku, że mieliśmy tak ogromną szansę na zwycięstwo całego turnieju. Trzeba wyciągać wnioski i dalej ciężko pracować. Gratuluję moim chłopakom, za równo tym którzy pojechali ze mną na ten turniej, jak i tym którzy zostali w domach. Również dziękuję rodzicom i kibicom, którzy oglądali mecze na żywo i trzymali za Nas kciuki - trener Paweł Górski.

materiały uczestników

Aktualności

Powrót na początek strony