Kacper Zawistowski srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

W dniach 14-16 września 2020 roku odbyły się Finały XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w sportach halowych – Lubelskie 2020 w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy rywalizowali w Janowie Lubelskim. By móc wystąpić w najważniejszej imprezie zapaśniczej dla młodzieży w kraju, trzeba było wywalczyć kwalifikację na turnieju eliminacyjnym. W finałach startowało 160 najlepszych zawodników w dziesięciu kategoriach wagowych. Bardzo dobrze podczas zawodów zaprezentował się nasz zawodnik – Kacper Zawistowski, który zdobył srebrny medal. Kacper po wygraniu rundy eliminacyjnej w półfinale stoczył wyrównany pojedynek z zawodnikiem z Lublina, w którym o zwycięstwie naszego zawodnika zdecydował jeden punkt (wynik 9 : 8) W walce finałowej uległ zawodnikowi Śląska Wrocław.