SPARTA - WARMIA 1:2

W niedzielę w Szepietowie piłkarze WARMII Grajewo pokonali 2:1 miejscową SPARTĘ 1951 w meczu 12 kolejki rozgrywek podlaskiej IV ligi. Gospodarze po dwóch zwycięstwach z rzędu mieli duży apetyt na wygraną. Zwłaszcza, że rok temu pokonali u siebie WARMIĘ aż 5:1.

Od początku meczu SPARTA atakowała i już w 3 minucie umiejętności Sobolewskiego sprawdził Judzicki. Nasz zespół stwarzał sobie okazje bramkowe, aktywni byli w ofensywie Kondratowicz z Mikuckim, ale brakowało skutecznego wykończenia. Tak samo jak Popławskiemu, który w 24 minucie po pięknym dośrodkowaniu Bińczaka strzelił głową obok bramki. W 33 minucie prowadzenie objęli gospodarze po strzale Arkadiusza Wojno. Tuż przed przerwą wyrównał Marcin Mikucki, który dostał piłkę od Kondratowicza i pięknym strzałem pokonał Rakowieckiego.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gry akcję lewą stroną przeprowadził Adam Nowik, podał w pole karne Mikuckiemu a ten wyłożył piłkę Kondratowiczowi tak, że Dawidowi nie wypadało nic innego jak trafić do bramki. Choć do końca meczu grajewianie mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia gola, to jak się okazało gol Kondratowicza ustalił wynik meczu na 2:1 dla WARMII. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, bo gospodarze grali o wiele lepiej niż wskazuje na to ich pozycja w tabeli.

Kolejny mecz WARMIA zagra w sobotę 17 października o godzinie 15:00. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie nasz zespół podejmie DĄB Dąbrowa Białostocka.

Serdecznie zapraszamy!

11.10.2020 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Arkadiusz Wojno 33′, 1:1 Marcin Mikucki 44′, 1:2 Dawid Kondratowicz 49′

SPARTA: 1.Rakowiecki – 13.Czarnecki, 7.Betko (Kpt),19.Antolak (19′ 3.Decewicz) 2.Margol (75′ 6.Sawicki),4.Pruszyński, 10.Janik, 18.Judzicki, 15.Wojno, 8.Wiśniewski (62′ 9.Płotczyk), 14.Żero (85′ 20.Bańkowski)

REZERWA: 12.Tymiński – 3.Decewicz, 6.Sawicki, 20.Bańkowski, 9.Płotczyk

TRENER: Robert Mioduszewski

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 11.Śleszyński (53′ 6.Stankiewicz)– 4.Mikucki (67′ 16.Sypytkowski), 17.Arciszewski, 10.Popławski, 19.Nowik (78′ 13.Chmielewski) , 8.Bińczak  – 7.Kondratowicz

REZERWA: 12. Święciński – 2.Krupa, 13.Chmielewski, 16.Sypytkowski, 9.Drozdowski, 15.Hołtyn

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia:  Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Judzicki (SPARTA 1951), Śleszyński, Randzio, Kondratowicz (WARMIA)