Festyn Wielkanocny przyciągnął tłumy grajewian

1.Festyn wielkanocny 2024 (36).JPG

Dziś, 23 marca, odbył się w naszym mieście długo wyczekiwany Festyn Wielkanocny. Wydarzenie wpisane na stałe w kalendarz grajewskich imprez tym razem odbyło się w hali MOSIR, a nie jak dotychczas na świeżym powietrzu.

Festyn oficjalnie otworzył Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo. Na scenie wystąpiły dzieci z grajewskich przedszkoli zachwycając zgromadzonych swoimi umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Każda z grup w podziękowaniu za udział otrzymała pamiątkowy dyplom. Zgromadzonej publiczności zaprezentowała także najmłodsza grupa Zespołu Pieśni i Tańca Grajewianie. Podczas festynu nie zabrakło licznych atrakcji: konkursów z nagrodami, gier, zabaw i animacji prowadzonych przez zespół z Fabryki Zabawy. Festyn Wielkanocny nie mógłby odbyć się stoisk handlowych, których oferta była bogata. Uwagę przyciągały m.in. ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne w tym palmy, pisanki, koszyki, regionalne miody oraz produkty tworzone na bazie miodu pszczelego. Swoje rękodzieło i smakołyki sprzedawały także reprezentacje grajewskich szkół podstawowych. Uzyskany dochód zasili konta szkół.

Organizatorem wydarzenia było Miasto Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dziś odwiedzili halę MOSIR i bawili się razem. Dziękujemy również wszystkim wystawcom. To dzięki Wam dzisiejsze popołudnie było niezwykłe, a w powietrzu czuć było magiczną atmosferę Świąt Wielkanocnych.

Aktualności

Powrót na początek strony