Ostateczna lista zadań, które zostaną poddane pod głosowanie w sprawie wyboru zadań do budżetu obywatelskiego na 2021 r.

Ilustracja do artykułu bo 3.png

Burmistrz Miasta Grajewo przedstawia ostateczną listę zadań po procedurach odwołania, które zostaną poddane pod głosowanie w sprawie wyboru zadań do budżetu obywatelskiego na 2021 r.  Głosowanie odbędzie się wyłącznie on-line za pośrednictwem strony internetowej https://grajewo.budzet-obywatelski.org/ od 14 września do 27 września 2020 r. 

Grajewo, 25.08.2020 r.

Ostateczna lista zadań, które zostaną poddane pod głosowanie w sprawie wyboru zadań do budżetu obywatelskiego na 2021 r.

Lp.

Nazwa zadania i jego lokalizacja w brzmieniu proponowanym przez wnioskodawców

Opis zadania

Nr zadania w rejestrze

Orientacyjny koszt brutto w zł *

Uzasadnienie

(w przypadku weryfikacji negatywnej)

1

Plac zabaw z siłownią przy Pływalni i Muzeum Mleka

W parku ma zostać wykonany bezpieczny plac zabaw zgodny z normą PN-EN 1176, składający się z: 1. zestaw Wieża 12 2. huśtawka kombinowana 3. trampolina ziemna 4. huśtawka ważka podwójna 5. sprężynowiec konik 6. sprężynowiec skuter 7. karuzela wielki wirujący talerz Na placu z kostki brukowej w pobliżu placu zabaw ma zostać wybudowana siłownia zewnętrzna składająca się z mocowanych na jednym pylonie 2 urządzeń w parach: 1. podciagacz + wypychacz 2. wahadło + steper 3. orbitrek + rowerek 4. narciarz + wioślarz 5. twister + biegacz Montaż na kostce brukowej w pobliżu placu zabaw dwóch solarnych ławek multimedialnych z WiFi i możliwością ładowania USB.

BO.1.2021

147 738,05 zł

_________

2

Poprawa bezpieczeństwa pieszych

Projekt zakłada powstanie inteligentnych, aktywnych przejść dla pieszych w miejscach niebezpiecznych, często uczęszczanych przez dzieci i młodzież. Proponowany system przejść znacznie poprawi bezpieczeństwo. Przejścia wykonane z nawierzchni antypoślizgowej, mają białe pasy z czerwonym obramowaniem, a na nim aktywne punkty świetlne i odblaskowe, czujniki ruchu i lampy ostrzegawcze.

BO.3.2021

133 000,00 zł

_________

* przedstawione koszty są szacunkowe i poglądowe, koszt realizacji może ulec zmianie w zależności od ostatecznego zakresu realizacji zadania

 

Aktualności

Powrót na początek strony