Ślubowanie klas I w Szkole Podstawowej nr 4

11 Pierwszoklasisci.JPG

10 lutego 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Z uwagi na pandemię uroczystość miała charakter kameralny z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego Pani wicedyrektor Aleksandra Monika Kuczyńska powitała wszystkich zebranych, następnie udzieliła głosu przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, który reprezentowali: Przewodniczący – Igor Borawski oraz Karolina Świderska i Waleria Zadrożna. Przewodniczący SU przekazał młodszych Koleżankom i Kolegom w imieniu społeczności uczniowskiej słowa powitania, pozdrowienia oraz zapewnienie o pomocy w trudnych chwilach życia szkolnego. Pierwszoklasiści wysłuchali także wiersza pt. „Powitanie pierwszej klasy”.

Dalszą częścią uroczystości była ceremonia ślubowania i pasowanie na ucznia. Od tego momentu nasi pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie.

Witamy Was w gronie uczniów i życzymy wiele radości w zgłębianiu tajników wiedzy.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski

Na zakończenie uroczystości przy tryptyku Patrona Szkoły Henryka Sienkiewicza i na tle kolorowej scenografii wykonano pamiątkowe zdjęcia, które wychowawcy prześlą rodzicom. Uczniowie otrzymali także okolicznościowe dyplomy, a od Rady Rodziców upominki.

Galeria:

http://sp4.grajewo.com/slubowanie-klas-pierwszych/

 

SP 4 Grajewo

 

Aktualności

Powrót na początek strony