Pierwsze spotkanie komitetu organizacyjnego obchodów 100-lecia KS WARMIA Grajewo

mural Warmia bez tła.jpg

We wtorek 5 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie odbyło się pierwsze robocze spotkanie komitetu organizacyjnego obchodów 100-lecia Klubu Sportowego WARMIA Grajewo.

Pomysł powołania komitetu został zgłoszony przez sekretarza Zarządu Janusza Szumowskiego i uchwalony przez członków Klubu podczas Walnego Zebrania, które odbyło się w czerwcu bieżącego roku. W spotkaniu oprócz Zarządu Klubu, członków Komisji Rewizyjnej, trenerów Kamila Randzio i Mateusza Tuzinowskiego wzięli też udział zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Dariusz Latarowski, zastępca Burmistrza Maciej Bednarko, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  Marek Duchnowski, dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury Tomasz Dudziński oraz Wiesław Jerulank, Zbigniew Mojsak, Józef Matysiewicz, Paweł Myszkowski, Zbigniew Okulewicz i Mariusz Sobczyk. Komitet ma na celu skupienie przedstawicieli różnych instytucji i środowisk w celu opracowania optymalnego planu obchodów jubileuszu WARMII.

Przewodniczącym komitetu został Burmistrz Miasta Grajewo pan Dariusz Latarowski, który od lat wspiera Klub, podkreślając, że WARMIA jest jedną z największych marek naszego miasta. Jeszcze przed objęciem funkcji burmistrza pan Dariusz Latarowski wspierał projekt Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo i miał ogromny wkład w jej powstanie.

Lista członków komitetu nie jest zamknięta i na pewno pojawią się w niej kolejne osoby, które zechcą współpracować w przygotowaniu uroczystości. Podczas dwugodzinnego spotkania ustalono zarys prac i omówiono projekty wydarzeń uświetniających obchody stulecia Klubu.

Kolejne spotkanie odbędzie się za miesiąc a do tego czasu komitet opracuje szczegóły i kosztorys omówionych na pierwszym spotkaniu pomysłów.

Korzystając z okazji zwracamy się do mieszkańców miasta i sympatyków Klubu z prośbą o pomoc w zgromadzeniu wszelkich pamiątek rzeczowych oraz zdjęć związanych z naszym Klubem w celu wsparcia przygotowywanej jubileuszowej wystawy. Prosimy o kontakt w tym celu pod nr telefonu 86 272 58 83 lub adresem e-mail stulecie@kswarmiagrajewo.pl

Aktualności

Powrót na początek strony