Grajewian interesowały zagadnienia dotyczące nie tylko ich osiedla, ale także całego miasta.

Spotkanie z burmistrzem listopadowa wierzbowa (3).JPG

Ponad 30 mieszkańców uczestniczyło w dzisiejszym spotkaniu plenerowym z Burmistrzem Dariuszem Latarowskim. 

Spotkania Burmistrza z mieszkańcami mają na celu lepsze poznanie potrzeb mieszkańców oraz rozwiązanie lokalnych problemów. Jest to także doskonała okazja do uzyskania odpowiedzi na nurtujące grajewian pytania. Tak też było tym razem. Zgromadzonych interesował szereg zagadnień dotyczących nie tylko ich osiedla, ale także całego miasta. Grajewianie pytali m.in. o możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej, budowę chodników na osiedlu, przyszłość przejazdu kolejowego na ul. 11 Listopada oraz budowę sygnalizacji świetlnej w kilku najbardziej ruchliwych miejscach w mieście. Ponadto Burmistrz odpowiadał na pytania dotyczące planowanej przebudowy ul. Ełckiej oraz budowy jednostki wojskowej, wyjaśnił także kontrowersje wokół budowy S16
Mieszkańcy zwrócili uwagę na problem ze spalaniem śmieci w piecach a co się z tym wiąże nieprzyjemnym zapachem unoszącym się nad osiedlem. Grajewianie zaapelowali też o rozwiązanie problemu z nagminnym przekraczaniem prędkości przez kierowców na ul. Wierzbowej.
Na kolejne spotkanie Dariusz Latarowski zaprasza w najbliższy piątek, 22 września, o godz. 17.00 na skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Rzemieślnicza.

Aktualności

Powrót na początek strony