„GrajEwo Jazz Festiwal” – Najbardziej energetyczny Jazz Festiwal w Polsce

Pronko3.jpg

GRAJEWO 25 sierpnia 2022
Hotel & Restauracja BALTON, ul. Wojska Polskiego 69W dniu 25 sierpnia 2021 r. już po raz drugi odbędzie się „GrajEwo Jazz Festiwal” - Najbardziej energetycznego jazz festiwalu w Polsce. Wydarzenie o wyjątkowym charakterze, tworzone w partnerstwie publiczno-prywatnym przez ludzi z pasją, którzy nie boją się realizować swoich marzeń.

Będzie to możliwe dzięki współpracy organizatorów:
• Miasto Grajewo
• Grajewskie Centrum Kultury
• Restauracja BALTON
oraz partnerów strategicznych:
• Mazowiecki Klaster ICT (Krajowy Klaster Kluczowy)
• Klaster Energetyczne Grajewo

W bieżącym roku artystkami, które uświetnią ten wyjątkowy festiwal będą: DOROTA MIŚKIEWICZ z towarzystwem Marka Napiórkowskiego, BEATA PRZYBYTEK wraz ze swoim zespołem oraz wybitna wokalistka jazzowa KRYSTYNA PROŃKO ze swoim trio.

Pierwsza edycja „GrajEwo Jazz Festiwal” odbyła się w restauracji „Balton” dnia 26 sierpnia 2021 roku i zgromadziła miłośników jazzu nie tylko z Grajewa, ale również innych miast Polski. W nawiązaniu do nazwy miasta oraz legendy z tym związanej, na festiwalu gościliśmy artystki o imieniu Ewa. Przybyli goście, którzy wypełnili salę po brzegi, mogli rozkoszować się koncertami w wykonaniu IZY EWY ZAJĄC i EWY URYGI ze swoimi zespołami. Gościem specjalnym festiwalu była ikona polskiego jazzu EWA BEM. Wieczór poprowadziła Anna Popek – dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Wydarzenie to pokazało, jak ważna jest współpraca międzysektorowa, która może zaowocować wydarzeniami o randze ogólnopolskiej. Dzięki temu wydarzeniu Grajewo stało się ważnym miejscem na jazzowej mapie Polski – promującym miasto Grajewo i wszystkich partnerów zaangażowanych w jego organizację. Warto znaleźć się w tym wyjątkowym towarzystwie byśmy wspólnie mogli „Wyzwalać energię ludzi”.

Bilety:
https://biletyna.pl/koncert/GrajEwo-Jazz-Festiwal/Grajewo

Aktualności

Powrót na początek strony