Zmiana lokalizacji przystanku autobusowego

przystanek autobudowy.jpg

Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo przypomina, iż od 1 stycznia zmienia się miejsce przystanku autobusowego w Grajewie. Zlokalizowany dotychczas przy ul. Ks. J. Popiełuszki zostaje przeniesiony na ul. Kolejową – obok dworca PKP.

W związku z przedłużającą się procedurą zmiany zezwoleń przez przewoźników, część kursów autobusowych realizowanych przez PKS NOVA oraz ŻAK TOURIST będzie obsługiwana nadal przy ul. Popiełuszki, w zatoce dla autokarów. O szczegółach obsługi podróżnych zobowiązane są poinformować odrębnymi komunikatami firmy przewozowe korzystające z przystanków autobusowych przy ul. Kolejowej i Popiełuszki.

To bardzo ważna informacja dla podróżujących. Od jutra przewoźnicy będą korzystać z przystanku na ul. Kolejowej. Przeniesione są już tam wiaty przystankowe. Nowa lokalizacja to początek zmian jakie czekają Grajewo i podróżujących. Przy ul. Kolejowej planowane jest utworzenie Centrum Przesiadkowego. Aktualnie prowadzone są rozmowy  dotyczące umiejscowienia poczekalni dla podróżujących autobusami w budynku dworca kolejowego.

Aktualności

Powrót na początek strony