Zaproszenie na spotkanie z Burmistrzem Miasta Grajewo

 

MASZ POMYSŁ NA ROZWÓJ GRAJEWA? PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

Burmistrz Miasta Grajewo serdecznie zaprasza młodzież na spotkanie dotyczące przyszłości Grajewa  i kierunków jego dalszego rozwoju, które odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2020 roku o godzinie 13:00 na sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6A.

Miasto Grajewo uczestniczy w II etapie konkursu w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. W związku z tym obecnie przygotowywana jest Kompletna propozycja projektu pn. „Grajewo – miasto efektywnie zarządzane i przyjazne mieszkańcom”.

Jednym z najpoważniejszych zdiagnozowanych problemów naszego miasta jest systematycznie zmniejszająca się liczba mieszkańców. Jest to spowodowane przede wszystkim migracją młodego pokolenia.

Jeśli masz pomysł na działania zwiększające atrakcyjność Grajewa, jako miejsca do życia dla młodych ludzi, to przyjdź i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami. Pomóż nam znaleźć receptę na stworzenie dobrych warunków życia i rozwoju młodzieży.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się nad przedsięwzięciami, które powinien podjąć samorząd lokalny, by młodzi ludzie chcieli po studiach wrócić do Grajewa, tu mieszkać i pracować.

Liczymy na kreatywne pomysły szczególnie uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta. Uzyskane informacje pomogą wypracować nową ścieżkę rozwoju naszego miasta na kilkanaście następnych lat.

Przyjdź na spotkanie i pomóż dostosować politykę miejską do potrzeb mieszkańców, szczególnie ludzi młodych. Liczymy na Ciebie!

Miasto Grajewo nie osiągnie sukcesu bez zaangażowania mieszkańców.

Mając na uwadze bezpieczeństwo, prosimy o zabranie ze sobą na spotkanie maseczek ochronnych, zachowanie odpowiedniego dystansu oraz dezynfekcję dłoni przed wejściem na salę konferencyjną.

Aktualności

Powrót na początek strony