Kolejne miejskie ulice zyskają nową nawierzchnię

spotkanie w Kochanowskiego 23.08.2023 6.JPG

 

Ulica Kochanowskiego, Piaskowa i Polna to jedne z ostatnich na terenie Grajewa bez utwardzonej nawierzchni. W sierpniu rozpoczęły się prace drogowe w ul. Polnej i ul. Piaskowej.

Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn.: "Budowa i przebudowa dróg gminnych w Mieście Grajewo" w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Niestety projekt rządowy nie obejmuje ul. Kochanowskiego. Do jej przebudowy niezbędne jest wykonanie dokumentacji. To właśnie było głównym tematem dzisiejszego spotkania Burmistrza Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami Grajewa. Zgromadzeni mieszkańcy byli zgodni w kwestii konieczności jak najszybszego wykonania nawierzchni ulicy w takiej formie jaka jest obecnie – ulicę dzieli nieruchomość.

Spotkanie z Burmistrzem było także doskonałą okazją do rozmów o innych planach inwestycyjnych, a także problemach. Jednym z podjętych tematów był min. konflikt mieszkańców bloków i domów sąsiadujących z Przedszkolem Miejskim nr 2 oraz Żłobkiem Miejskim.

Wizyta Burmistrza na ul. Kochanowskiego była początkiem cyklu spotkań z mieszkańcami na terenie całego miasta. O szczegółach wizyt włodarza w poszczególnych okręgach poinformujemy wkrótce.

 

Aktualności

Powrót na początek strony