„GrajEwo Jazz Festiwal”

GrajEwo Jazz fot.1.JPG

„GrajEwo Jazz Festiwal” - Najbardziej energetyczny jazz festiwal w Polsce odbył się 25 sierpnia. To już druga edycja tego wydarzenia o wyjątkowym charakterze, tworzonego w partnerstwie publiczno-prywatnym przez ludzi z pasją, którzy nie boją się realizować swoich marzeń. Tym razem na scenie w restauracji BALTON wystąpiły BEATA PRZYBYTEK wraz ze swoim zespołem, DOROTA MIŚKIEWICZ z towarzystwem Marka Napiórkowskiego oraz wszystkim znana wokalistka jazzowa KRYSTYNA PROŃKO ze swoim trio.


Koncertowi towarzyszyła również wystawa autorstwa Agi Krysiuk - na jej ręcznie wycinanych obrazach z płyt winylowych można było podziwiać sylwetki znanych wykonawców - w tym także gwiazdy zeszłorocznej edycji GrajEwo Jazz Festiwal Ewy Bem.

Przypomnijmy, że wydarzenie stało się możliwe dzięki współpracy organizatorów:

Miasto Grajewo
Grajewskie Centrum Kultury
Restauracja BALTON
oraz partnerów strategicznych:

Mazowiecki Klaster ICT (Krajowy Klaster Kluczowy)
Klaster Energetyczne Grajewo

Pierwsza edycja „GrajEwo Jazz Festiwal” odbyła się w restauracji „Balton” dnia 26 sierpnia 2021 roku i zgromadziła miłośników jazzu nie tylko z Grajewa, ale również innych miast Polski. W nawiązaniu do nazwy miasta oraz legendy z tym związanej, na festiwalu gościliśmy artystki o imieniu Ewa: IZY EWY ZAJĄC i EWY URYGI ze swoimi zespołami. Gościem specjalnym wówczas była ikona polskiego jazzu EWA BEM.

Aktualności

Powrót na początek strony