FUTSAL MOSiR GRAJEWO – FUTBALO BIAŁYSTOK 6 : 5 (3:3)

Grajewo-Białystok fot.5.JPG

W Grajewie w trzeciej rundzie rozgrywek III ligi futsalu kibice obejrzeli bardzo emocjonujące spotkanie gospodarzy Futsal MOSiR z młodzieżowcami Futbalo Białystok. Miejscowi wygrali 6 : 5, a wynik do ostatniego gwizdka mógł się zmienić. Do tego kibice obejrzeli dobre spotkanie.

Mecz rozpoczął się dobrze dla grajewian, bo pierwsi strzelili bramkę i mieli widoczną przewagę. I kiedy wszyscy w hali MOSiR – u czekali na kolejne bramki, to goście niespodziewanie poderwali się do ataku i zdobyli trzy bramki. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po przerwie nadal ciekawy i emocjonujący mecz. Bardziej doświadczeni zawodnicy MOSiR – u mieli sporą przewagę. Jednak nie potrafili długo pokonać bardzo dobrze broniącego Przemysława Karłowicza. Do tego gości kilka razu uratował słupek. Jednak gospodarze strzelili trzy bramki i uzyskali prowadzenie. Pod koniec spotkania białostoczanie zaczęli walkę o zmianę wyniku. I wtedy zaczęły się wielkie emocje. Goście strzelili czwarta bramkę, a minutę przed końcem piątą. I do ostatniego gwizdka wynik wisiał na włosku. Na szczęście dla gospodarzy skończyło się dobrze i zanotowali wygraną. Natomiast młodzi białostoczanie pokazali się z dobrej strony i pewnie nie raz sprawią rywalom spore kłopoty.

WJ

FUTSAL MOSiR GRAJEWO – FUTBALO BIAŁYSTOK 6 : 5 (3:3).

Bramki: Marcin Mikucki 2, Paweł Górski 2, Pavlo Nikolaichuk 2 (MOSiR) – Jan Chomko, Jakub Gołdowski, Dawid Kozak, Michał Tymiński, Janusz Kobeszko (Futbalo).

MOSiR: Sobolewski – Mikucki, Górski, Edison, Cybulski oraz Mysiewicz, Ostrowski, Śleszyński, Węgrzyn, Wójcicki, Sing Soboti, M. Tuzinowski, Nikolaichuk.

FUTBALO: Karłowicz – Chomko, Gołdowski, Kozak,Lenczewski oraz Sadowski, Potapa, Tymiński, Zabielski, Kobeszko.