Wiktoria Wiśniewska wyleciała do Albanii na międzynarodowy konkurs Miss Globe 2020

Wiktoria Wiśniewska.png

Wiktoria Wiśniewska - Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 / 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018 / TOP10 Miss Tourism Metropolitan International 2019 wyleciała do Albanii, żeby reprezentować nasz region na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020.

19 letnia Wiktoria pochodzi z Grajewa. Swoją przygodę z konkursem rozpoczęła w Łomży, udziałem w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Wygrana na etapie regionalnym, podium na scenie krajowej oraz awans do TOP10 w konkursie międzynarodowym w Kambodży, to tylko nieliczne z sukcesów młodziutkiej grajewianki. Dzisiaj, Wiktoria poleciała do Albanii, żeby kolejny raz promować nie tylko nasz region, ale przede wszystkim Polskę w konkursie Miss Globe 2020.

Konkurencja będzie ogromna. Organizatorzy zaprosili około 60 reprezentantek najodleglejszych zakątków świata. Zgrupowanie rozpocznie się 29 października, a zakończy uroczystą Galą Finałową w dniu 12 listopada.

Wylot na międzynarodowy konkurs to wyzwanie nie tylko dla samej kandydatki. To także ogromna mobilizacja dla całego Zespołu Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Anny Kurządkowskiej - Kosińskiej, organizatora konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, która przygotowuje Wiktorię do kolejnej już wyprawy. W czasach pandemii takie przygotowania wymagają podwójnego zaangażowania: załatwienia wszystkich formalności związanych z\ opuszczeniem kraju oraz bezpiecznym przekroczeniem granic Albanii, a także wykonanie kompletu niezbędnych badań. Skompletowanie bardzo różnorodnej garderoby oraz zadbania o to, aby świeżo upieczona studentka miała usprawiedliwioną, prawie trzy- tygodniową, nieobecność na uczelni. Niełatwo było to wszystko zrobić na tzw. "odległość". Z ogromnym wsparciem, na miejscu w Łomży przyszedł fotograf konkursu Paweł Wądołowski, który pomagał w przygotowaniach. Nagrywał materiały reportażowe oraz wideowizytówki, których potrzebowała reprezentantka naszego regionu.

"Nie mogłam doczekać się wyjazdu. Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym stawiałam pierwsze kroki w konkursach piękności biorąc udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie, "Wiki, pamiętaj skąd jesteś", Ania od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi. Jak zawsze, dam z siebie wszystko, jak będzie, zobaczymy po powrocie. Od samego efektu, celu, ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi. Moja wśród tych wszystkich życzliwych ludzi. nie prowadzi przez wyboje i  zakręty, za co ogromnie dziękuję i jestem wdzięczna". - mówi Wiktoria.

Korzystając z okazji serdeczne podziękowania składam Prezydentowi Łomży, Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu, który od pięciu lat wspiera organizację konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, a przed każdym czy to krajowym, czy międzynarodowym wyzwaniem znajduje czas na kilka miłych słów wsparcia dla naszych dziewcząt. Dziękuję także Burmistrzowi miasta Grajewo, Panu Dariuszowi Latarowskiemu, który pokrył koszt biletów lotniczych.

Zachęcamy do trzymania kciuków za reprezentantkę pięknej Ziemi Łomżyńskiej. Nic tak nie motywuje do walki oraz działania jak świadomość tego, że ma się wsparcie oraz doping.

Aktualności

Powrót na początek strony