CHULIGANI POBILI PIŁKARZA

FILIP.jpg

W sobotę wieczorem w grajewskim Parku Solidarności młodzi chuligani pobili zawodnika naszego zespołu, wychowanka Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo Filipa Chmielewskiego. Piłkarz z ciężkimi obrażeniami trafił do grajewskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale z powodu brutalnego pobicia czeka go przerwa w treningach i grze dla naszego Klubu.

 

19-letni Filip Chmielewski to jeden z najzdolniejszych zawodników WARMII Grajewo. Od dłuższego czasu jest podstawowym graczem zespołu i wzorem do naśladowania dla innych wychowanków. Dał się poznać jako sumienny, pracowity i czyniący stałe sportowe postępy zawodnik. Niezwykle przygnębiające jest to, że do pobicia doszło w tym samym dniu, w którym Filip reprezentując nasz Klub i Miasto Grajewo uczestniczył w meczu, w którym WARMIA pokonała ŁKS 1926 Łomża 4:1, będąc jednym z wyróżniających się piłkarzy w naszym zespole.

 

Zarząd Klubu dołoży wszelkich starań, aby sprawcy brutalnego pobicia, których tożsamość jest nam znana zostali surowo ukarani i ponieśli pełnię konsekwencji swojego czynu. Wiemy, że są to osoby z naszego miasta i głęboko wierzymy, że zarówno organy ścigania jak i wymiar sprawiedliwości nie będą miały pobłażania dla tak patologicznych czynów.

 

Filipowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 

Cała WARMIA zawsze razem!

 

Zarząd K.S. WARMIA Grajewo

Aktualności

Powrót na początek strony