WARMIA - CRESOVIA 1:1

Po trzech zwycięstwach z rzędu w minioną sobotę piłkarze WARMII Grajewo zremisowali z CRESOVIĄ Siemiatycze 1:1. Dla gości był to czwarty kolejny mecz zakończony podziałem punktów. Tak jak w ostatnich spotkaniach tak i w tym brakowało w grajewskim zespole Sypytkowskiego, Mikuckiego, Koszczuka i Tuzinowskiego.

 

Spotkanie zaczęło się od błędu naszej obrony, po którym Piotr Bondziul sprawdził czujność Łukasza Sobolewskiego. Ta sytuacja jakby spętała nogi naszym piłkarzom – mnożyły się błędy, były problemy z wyprowadzeniem składnej akcji. Tymczasem goście w 12 minucie wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale, który najpierw odbił Sobolewski, odbitą piłkę do bramki skierował Kacper Zazuliński. Jednobramkowe prowadzenie goście utrzymali do przerwy, bo wprawdzie WARMIA próbowała atakować, ale z tych ataków sytuacji podbramkowych i strzałów było jak na lekarstwo.

Po przerwie sporo ożywienia wniósł wprowadzony na boisko Popławski. Właśnie ten zawodnik w 60 minucie dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne CRESOVII a tam precyzyjnym strzałem głową popisał się Łukasz Domurat i było 1:1. Pomimo wielu prób naszego zespołu nie udało się doprowadzić do zwycięstwa, choć były do tego okazje. Najbardziej szkoda tej z końcówki meczu, gdy bramkarz gości obronił strzał z pola karnego młodego Rafała Hołtyna.

 

Kolejny mecz WARMIA zagra w środę 14 kwietnia o17:15. W zaległym spotkaniu rundy jesiennej nasz zespół w Grajewie zmierzy się z liderem tabeli TUREM Bielsk Podlaski.

 

Skrót z meczu: https://youtu.be/SMiOHrdqPCI

 

10.04.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – CRESOVIA Siemiatycze 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Kacper Zazuliński 12′, 1:1 Łukasz Domurat 60′

WARMIA:  1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 17.Arciszewski, 18.Edison, 8.Bińczak – 9.Bogdaniuk (81′ 19.Wójcicki), 4.Śleszyński (46′ 10.Popławski), 3.Domurat,  6.Chyliński  – 7.Kondratowicz (73′ 13.Hołtyn), 11.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Święciński – 2.Krupa, 16.Chmielewski, 10.Popławski, 15.Koniecko, 13.Hołtyn, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

CRESOVIA: 29.Karolczuk – 16.Nowicki (Kpt), 19.A.Barwiejuk, 4.Krasowski, 26.Moczulski, 6.Kryński (73′ 8.Dawidziuk), 21.Łopaciuk, 11.Zazuliński, 7.Malewski (80′ 10.D.Barwiejuk), 5.Tomczyk, 9.Bondziul

REZERWA: 12.Koc – 8.Dawidziuk, 10.D.Barwiejuk, 3.Gierasimiuk

TRENER: Wojciech Moczulski

Sędzia:  Szymon Szymajda (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kondratowicz, Arciszewski (WARMIA), Zazuliński, Łopaciuk, Dawidziuk, Krassowski (CRESOVIA)

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Aktualności

Powrót na początek strony