Warmia ze wsparciem Województwa

logo Województwo Podlaskie.jpg

Klub Sportowy WARMIA Grajewo otrzymał dofinansowanie z podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego, który mocno wspiera wojewódzki sport. Jeden z najstarszych klubów sportowych w regionie otrzymał 50 tysięcy złotych, a wsparcie pochodzi z budżetu województwa podlaskiego.

Urząd Marszałkowski pozytywnie ocenił wniosek Zarządu naszego Klubu w ramach konkursu. Organizacja szkolenia sportowego oraz współzawodnictwa sportowego w seniorskich grach zespołowych klubów sportowych z województwa podlaskiego". Pieniądze zostały przeznaczone na działalność drużyny seniorów, a przede wszystkim na zakup sprzętu sportowego. Już wkrótce każdy z zawodników kadry seniorów otrzyma wieloczęściowy zestaw sprzętu treningowo/meczowego. Podobny otrzymają również trenerzy pracujący w Klubie. Z całą pewnością tak dużego jednorazowego wsparcia sprzętowego nasz Klub jeszcze nie miał. Dzięki dotacji województwa podlaskiego już wkrótce nasi piłkarze jak przystało na piłkarski klub zaopatrzeni będą w wysokiej klasy odzież i akcesoria treningowe.

W ramach umowy na dofinansowanie na sprzęcie zakupionym ze środków Województwa Podlaskiego będzie umieszczone logo promujące nasze województwo.Autor: Janusz Szumowski

Aktualności

Powrót na początek strony