WARMIA - ORZEŁ (sobota, 15:30)

KOLNO(1).jpg

Nadszedł czas na pierwszy ligowy mecz w 2023 roku w Grajewie. W najbliższą sobotę o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego zespół WARMII podejmie ORŁA Kolno.

 

W przerwie zimowej z zajmującą po rundzie jesiennej ostatnie miejsce w tabeli drużyną z Kolna pożegnał się dotychczasowy trener tego zespołu Ireneusz Piwko. Na krótko przed startem rozgrywek, bo dopiero 1 marca zastąpił go duet trenerski Sebastian Poświata i Grzegorz Jankowski. W kadrze zespołu nie było zbyt wielu zmian (więcej o ruchach kadrowych w zespołach podlaskiej IV ligi: https://kswarmiagrajewo.pl/2023/03/19/skarb-kibica-wiosna-2023/). Do drużyny dołączyło dwóch Ukraińców, których „kolonia w Kolnie” wzrosła do siedmiu. W swoim pierwszym rozegranym wiosną meczu ligowym, ORZEŁ na własnym boisku ze sztuczna nawierzchnią przegrał 1:5 z WISSĄ Szczuczyn. W środę 22 marca o godzinie 19:00 zespół z Kolna zagra na wyjeździe (na sztucznej nawierzchni w Sokółce) z DĘBEM Dąbrowa Białostocka w zaległym meczu z ostatniej kolejki rundy jesiennej. W obecnym sezonie ORZEŁ zgromadził 9 punktów w 17 rozegranych spotkaniach. Jeden z tych punktów zespół z Kolna zdobył w meczu z WARMIĄ zdobywając wyrównującego gola na 1:1 w ostatnich sekundach meczu. To ambitna ekipa, która nikomu nie oddaje za darmo punktów. Najprawdopodobniej ORZEŁ zagra w Grajewie wspomagany przez swoich kibiców, którzy podobno wybierają się liczną grupą na mecz.

 

Do kadry naszego zespołu po pauzie za żółte kartki wraca Tomasz Dzierzgowski. W fatalnym meczu z TUREM na szczęście nikt się nie „wykartkował” z sobotniego występu, ale na pewno można się spodziewać roszad w wyjściowej jedenastce grajewskiego zespołu.

 

Zapraszamy na grajewski stadion w sobotę o 15:30.

Ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy.

Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny. 

Licznej grupie byłych, zasłużonych dla Klubu zawodników oraz osobom stale otrzymującym karty wstępu przypominamy o możliwości odbioru tych kart w kasie Klubu przed meczem. Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 14:30. 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl

http://facebook.com/warmia

http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Aktualności

Powrót na początek strony