Klub Sportowy Warmia Grajewo oficjalnie dołączył programu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem"

podpisanie umowy z Lotosem  23.11 (17).JPG

Klub Sportowy Warmia Grajewo oficjalnie dołączył programu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem".

Umowa została podpisana dziś, 23 listopada, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Podpisali ją: Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo, Wojciech Dulgis Prezes KS Warmia Grajewo oraz Tomasz Bocheński Prezes Akademii Piłkarskiej LG. W uroczystości uczestniczył również Adam Andruszkiewicz Sekretarz Stanu w KPRM. To głównie dzięki jego rekomendacji udało się nawiązać współpracę i otworzyć ośrodek w Grajewie w ramach programu "Piłkarska Przyszłość z Lotosem".

W sali konferencyjnej obecni byli także członkowie zarządu KS Warmia Grajewo, przedstawiciele Grupy LOTOS na czele z Pawłem Janasem byłym selekcjonerem reprezentacji Polski i koordynatorem programu "Piłkarska przyszłość z Lotosem" i Akademii Piłkarskiej LG oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Po podpisaniu umowy wszyscy udali się do halę MOSiR gdzie zorganizowano poczęstunek, a także pokazowy trening grupy młodych zawodników KS Warmia Grajewo.

„Piłkarska Przyszłość z Lotosem” program upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowany we współpracy z Akademią Piłkarską LG.

- Program "Piłkarska Przyszłość z Lotosem" daje możliwość szerokiej grupie dzieci i młodzieży z Grajewa rozwoju swojej pasji, którą jest gra w piłkę nożną. Młodzi adepci tej dyscypliny sportowej mogą rozwijać swój talent i podnosić poziom umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, ponieważ program to także szkolenia dla trenerów i możliwość pozyskania nowego sprzętu sportowego. Cieszy mnie fakt, że grajewska młodzież, dzięki udziałowi miasta w tym programie, dostanie realną szansę na powołanie do młodzieżowych reprezentacji Polski – informuje Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo

Aktualności

Powrót na początek strony